مقالات

فرودگاه بین المللی پیام کرج

سفر به کرج

کرج مرکز استان البرز و یکی از کلان شهر های ایران است که در دامنه ی رشته کوه های البرز قرار دارد.کرج چهارمین شهر پر جمعیت ایران و بیست و دومین کلان شهر پر جمعیت خاورمیانه است که مهاجران زیادی دارد.جمعیت شهر کرج بر پایه سرشماری سال ۱۳۹۵ برابر با ۱٬۵۹۲٬۴۹۲ نفر بوده و همچنین با رشد جمعیت سالانهٔ ۳/۱۴ درصد بالاترین رشد جمعیت را دارد.کرج از آثار فرهنگی زیادی برخوردار است برای مثال می توان به کاخ مروارید، روستای آتشگاه، کاروانسرای شاه عباسی، پل تاریخی کرج، امامزاده طاهر، آتشکده ی تخت سلیمان، کاخ سلیمانیه اشاره کرد. این شهر همچنین دارای جاذبه های طبیعی نظیر جاده چالوس- کرج، باغ سیب مهر شهر کرج، مجموعه سد امیر کبیر، پیست اسکی خور، پیست موتور کراس و… است.

فرودگاه بین المللی پیام کرج

فرودگاه بین المللی پیام کرج

فرودگاه کرج

فرودگاه بین المللی پیام کرج در سال ۱۳۷۱ تأسیس شد اما بطور رسمی در سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را جهت انجام امور پستی و بار هوایی در استان البرز شهر کرج آغاز کرد و برای بهسازی باند روکش جدید آسفالتی آن در سال 1396 انجام شد.

از این فرودگاه برای ترانزیت باربری، حمل و نقل تجاری و پست کالا در کار گسترش صنایع ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور و همچنین پروازهای آموزش خلبانی نیز در این فرودگاه انجام می‌پذیرد.از شهریور ۹۷ علاوه بر باری بودن قابلیت مسافربری هم دارد و ۲ پرواز در هفته به مشهد مقدس و کیش دارد و به زودی به مقاصد جدیدی مانند شیراز، اهواز، تبریز و … پرواز خواهد داشت.

فرودگاه بین المللی پیام کرج

فرودگاه بین المللی پیام کرج

بلیط هواپیما کرج

با وجود اینکه قرار بوده پروازهای منظم و هفتگی بین کرج و فرودگاه های مشهد و کیش برقرار باشد و بلیط هواپیمای کرج مشهد در دسترس مسافران قرار بگیرد اما هنوز تکلیف این فرودگاه مشخص نیست و پروازهای این فرودگاه به شکل نامنظم و نامشخصی انجام می شود.

 

اجاره سوئیت در کرج

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجاره سوئیت در کرج      
اجاره سوئیت ویلا در کرج